Ostukorv

ostukorvi lisatud

Müügitingimused

  1. Üldtingimused

1.1 Muuseumikaardi e-pood tegeleb muuseumikaardi kinkekaardi müügiga.

1.2 Muuseumikaardi e-poest ostes kohalduvad käesoleva lepingu tingimused, e-poe toodete hinnakiri ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

Tellimistingimuste ja kehtivate e-poe toodete hinnakirjaga on võimalik tutvuda Muuseumikaardi e-poe koduleheküljel.

  1. Toodete tellimise kord

2.1 Tellija valib endale sobivad tooted, määrab toodete koguse, toodete eest tasumise ja kohaletoimetamise viisi. Enne lõplikku tellimuse esitamist on tellijal võimalik tellimus üle vaadata ja seda muuta. Seejärel tellija kinnitab tellimuse, vajutades pärast maksmist nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul tellimust ei aktiveerita. Pärast makse kinnitamist saadetakse tellija e-posti aadressile teade tellimuse kinnituse kohta. Tellimusi saab esitada eesti või inglise keeles.

  1. Toodete kohaletoimetamine

3.1 Kohaletoimetamise viis

3.1.2 Tellitud tooted toimetab tellijani Muuseumikaardi e-pood, mille operaator on Sokisahtel OÜ (reg nr 11894845).

3.2 Toodete kohaletoimetamise viis:

3.2.1 Omniva/Itella/DPD pakiautomaat

– Tellitud tooted jõuavad tellijani Omniva pakiautomaadi kaudu 2–4 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest tellija e-posti aadressile.

– Kohaletoimetamise tasu on 2.99 eurot, kui pole ostuprotsessis teisti kokku lepitud.

– Tellija valib tellimisvormis antud nimekirjast endale lähima asukohaga pakiautomaadi.

– Tellimuse pakiautomaati jõudmisel saadetakse tellija mobiiltelefonile ja e-posti aadressile teade, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, lahtiolekuajad ning personaalne uksekood. Uksekoodi sisestamisel pakiautomaadi uks avaneb ja tellija saab tellitud paki kätte. Tellimust hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sõnumi saatmisest tellija mobiiltelefonile ja e-posti aadressile. Kui tellija ei ole 7 kalendripäeva jooksul pakki automaadist välja võtnud, tagastab Omniva paki Muuseumikaardi e-poele. Sel juhul võtab Muuseumikaardi e-pood tellijaga ühendust paki kättesaamise täpsustamiseks. Juhul, kui tellijaga ei saada ühendust või ei saavutata kokkulepet, kuulub tellimus tühistamisele. Tellimuse eest tasutud summa tagastatakse tellija arveldusarvele.

3.1.2 Tulen ise järgi

Paki kättesaamine Meremuuseumi Paksu Margareeta muuseumipoest ja Sokisahtli poodidest on tasuta. Tellitud tooted jõuavad tellija valitud asukohaga muuseumipoodi järgmisel tööpäeval juhul, kui tellimus on tehtud tööpäeval enne kella 14.00. Tellimused, mis on tehtud pärast kella 14.00, jõuavad soovitud asukohaga poodi ülejärgmiseks tööpäevaks. Tellijale saadetakse tellimuse poodi jõudmise kohta teade e-posti aadressile. Tellija saab tellimuse kätte 14 kalendripäeva jooksul isikuttõendava dokumendi alusel. Kui tellija ei ole tellimusel 14 kalendripäeva jooksul järel käinud, võtab Muuseumikaardi e-pood tellijaga ühendust paki kättesaamise täpsustamiseks. Juhul, kui tellijaga ei saada ühendust või ei saavutata kokkulepet, kuulub tellimus tühistamisele. Tellimuse eest tasutud summa tagastatakse tellija arveldusarvele, väljaarvatud reproduktsioonide ja nende eritellimuste puhul.

3.1.3 Paki tellimine välismaale

Muuseumikaardi e-poe kaudu on võimalus tellida tooteid väljapoole Eesti Vabariiki. Välismaale tellimiseks valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole saadetavate riikide nimekirjas, palun võtke ühendust e-posti aadressil . Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva.

3.2 Toode peab jõudma tellijani tervena ja kinnises pakendis. Transpordil viga saanud tootest anda kohe teada e-posti aadressil .

  1. Tellimusest taganemine 

4.1 Tellijal on õigus tellimusest taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates toote kättesaamise päevast.

4.2 Tellimusest taganemiseks tuleb tellijal esitada kirjalikult e-posti aadressile taganemisavaldus. Taganemisavalduses tuleb ära märkida, tellimuse number, tellija ees- ja perekonnanimi, tellija pangakonto number ja pangakonto valdaja nimi.

4.3 Juhul, kui tellija taganeb tellimusest, kohustub tellija viivitamatult tagastama kasutamata ja aktiveerimata muuseumikaardi kinkekaardi, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul alates taganemisavalduse ärasaatmisest. Tellija võib tooted tagastada posti teel aadressile: Sokisahtel OÜ, Pärnu mnt 146, Tallinn, 11413.

4.4 Muuseumikaardi e-pood tagastab tellijale tagastatud toodete eest tasutud summa ja kohaletoimetamise tasu ulatuses, mis vastab tellija poolt tasutud summale, kuid mitte rohkem kui 2.49 + km. Juhul, kui tellija tagastab tooted osaliselt, siis kohaletoimetamise tasu ei tagastata. Muuseumikaardi e-pood tagastab raha 3–14 kalendripäeva jooksul pärast tagastatava toote e-poodi jõudmist.

4.5 Kui tellitud toode on avatud, kasutatud või kahjustatud, siis Muuseumikaardi e-pood raha ei tagasta.

4.6 Juhul, kui tellimus on saatmise käigus kannatada saanud, palun võtke ühendust Muuseumikaardi veebipoe e-posti aadressil .

  1. Pretensiooni esitamine

5.1 Tellijal on õigus esitada toote kohta pretensioone Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatud aja jooksul e-posti aadressil .

  1. Tellija kohustused

6.1 Tellija on kohustatud tellimuse edukaks teostamiseks sisestama tellimusse korrektsed vajalikud andmed: ees- ja perekonnanimi, kontakttelefon ja e-posti aadress; vajadusel kohaletoimetamise aadress.

6.2 Juhul, kui tellija esitatud andmed on ebatäpsed või mittetäielikud, ei ole Muuseumikaardi e-poel võimalik toote tellimust täita. Võimaluse korral võtab Muuseumikaardi e-pood tellijaga toote tellimuse osas ühendust.

6.3 Tellimuse vormistamisel nõustub tellija Muuseumikaardi kasutustingimustega, millega saab tutvuda veebis: https://muuseumikaart.ee/kasutustingimused/.

VÕTA ÜHENDUST

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    salvesta eelistused loe rohkem